Home › Urlop nad stawem w Sielpi Wielkiej - celnym wyborem

Urlop nad stawem w Sielpi Wielkiej - celnym wyborem

Ostatnie dni okresu zimowego to idealny moment na zastanowienie się nad planem spędzenia sierpniowego urlopu. Coraz większa grupa urlopowiczy nauczona zdobytym doświadczeniem i trudnościami ze znalezieniem stosownej do oczekiwań bazy noclegowej bezpośrednio przed wyjazdem na długo oczekiwany urlop już teraz szuka miejsca z myślą o wakacyjnych miesiącach. Przy rezerwowaniu miejsca wczasów należy koniecznie pomyśleć nad wyruszeniem do Sielpi. Zlokalizowany w województwie świętokrzyskim Zalew Czarnej Koneckiej w Sielpi to najlepsza baza wypadowa dla osób , które szukają miejsca z dala od miejskiego a nawet turystycznego zgiełku, gwarantujących możliwość nieustannego obcowania z przyrodą. Dzięki otoczeniu lasami sosnowymi, które emitują zapach pachnącej żywicy, wokół Zalewu w Sielpi rozprzestrzenia się specyficzny mikroklimat sprzyjający układowi oddechowemu zarówno małych dzieci jak i osób starszych.
Zalew w Sielpi obok walorów natury wypoczynkowej poleca odwiedzającym gościom rozbudowaną bazę domków wczasowych. Wśród udostępnionej oferty można pomyśleć nad wynajmem znajdujących sięw odległości do pięciu minut spaceru od zbiornika wodnego domków letniskowych. Dzięki przemyślanemu wyposażeniu każdy turysta może aktywnie i w milej atmosferze spędzić urlop nawet podczas niesprzyjającej temperatury .

Bardzo dużą zaletą urlopu spędzanego nad Zalewem jest bliska lokalizacja wielu atrakcji ziemi świętokrzyskiej. Podczas wakacyjnego wypoczynku nad Zalewem Czarnej Koneckiej można zaplanować wycieczkę dla przykładu do Parku Miniatur w Krajnie czy Parku Jurajskiego w Bałtowie. Na osoby wybierające czynną formę turystyki czekają świetnie oznakowane trasy rowerowe prowadzące poprzez zachwycające zakątki całej okolicy..


<< Poprzedni
Następny >>
By Ania | on Monday, April 24 2017 22:49