Home › Jakie trendy w manicure obowiązują dzisiaj?

Jakie trendy w manicure obowiązują dzisiaj?

Teraz znanych jest parę trendów manicure i dekorowania paznokciowej płytki. Modne są gładkie paznokcie w kolorach czerwieni, różu czy głębokiej, granatowej czerni. Nowością jest manicure sweterkowy, który można zrobić samodzielnie lub u profesjonalnej kosmetyczki.

Sweterkowy manicure posiada wzory takie, jak gruby, zimowy sweterek, gałązki lub warkocze. Modny jest też pudrowy manicure lub efekt oszronionych paznokci. Nadal robione są manicure żelowy lub hybrydowy, są to trwałe sposoby zdobienia damskich paznokci. Można paznokcie przedłużać, przycinać, dodawać im uroku poprzez dekorowanie srebrnymi wzorkami czy też malować każdy paznokieć na inny kolor. W ten sposób dekoruje się paznokcie rąk, paznokcie stóp są zazwyczaj bardziej stonowane i malowane na jeden kolor. Wyjątkowo prezentują się białe paznokcie dekorowane cyrkoniami. Profesjonalne kosmetyczki mogą opracować dziesiątki rodzajów manicure. Ich paznokcie są niewielkimi dziełami sztuki. Nowinką stał się efekt lustra na płytce paznokciowej.

Poza tym wyjątkowe są krwistoczerwone, bardzo długie paznokcie będące symbolem prawdziwej kobiecości.

Paznokcie mogą być matowe albo połyskujące. Na sylwestrowy wieczór i wielkie wyjścia rekomendowane są paznokcie błyszczące i efektowne. Paznokcie z efektem marmurku albo brokatowymi końcówkami są niezwykle popularne od kilku miesięcy.

Do łask wróciły też geometryczne wzory lub kwiatowe motywy malowane na paznokciach. Bardzo słodki jest motyw serduszek lokowany na płytce paznokciowej. Na białym tle czerwone serduszka prezentują się bajecznie i wspaniale. Dla fanek tradycji rekomendowane są paznokcie w jednej barwie, bez zdobień, szlachetne i wspaniałe.

Szlachetna prostota jest wyjątkową ozdobą..


By Ania | on Monday, April 24 2017 18:28