Home › Ceny mieszań – Praga południowa

Ceny mieszań – Praga południowa

Komfortowa lokalizacja lokalu jest chyba największą bolączką osób, poszukujących nowego lokum w stolicy. Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest mocno różnorodna. Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym cena za metr kwadratowy wzrasta. Teraz jednak stolica jest prześwietnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość miejsc zielonych i dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takie mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą na temat której wielokrotnie mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przyjazna do życia. jednakże przez lata upowszechniane legendy nie są już aktualne. Obecnie świeże mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą.

W tym rejonie buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają też konkurencyjne ceny mieszkań, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy charakteryzuje się atrakcyjnymi architektonicznie blokami i dogodną infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj mnóstwo szkół oraz przedszkoli. Ponadto jest tutaj mnóstwozakładów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..
Zobacz witrynę: Nowoczesne mieszkania na południu Pragi

<< Poprzedni
Następny >>
By Ania | on Thursday, June 1 2017 13:44